est-lang eng-lang fin-lang Esmaspäev, 18.12.2017 03:07
 
VAATA UUDIST Uudiste arhiiv »
Pressiteade

01.02.2011
Pressiteade: Grohe tõi Eestis turule köögisegisti, millest saab paremat joogivett kui seda on pudelivesi

Maailma juhtiv sanitaartehnikatootja Grohe AG alustas Eesti turul köögisegisti GROHE Blue® müügiga, mille uuel tehnoloogial põhinev lahendus võimaldab segistist lasta parema kvaliteediga joogivett, kui seda on juhtivate mineraalveetootjate vesi. Uus lahendus aitab oluliselt säästa nii keskkonda kui ka tarbija rahakotti.

„Eesti elanik joob ligikaudu 35 liitrit pudelivett aastas, mis jääb küll oluliselt alla Euroopa keskmisele näitajale, kuid ületab pea kahekordselt näiteks Soome või Taani vastavat numbrit. Eestist väiksemad pudeliveetarbijad on näiteks ka Rootsi, Holland ja Ühendkuningriigid,” lausus Grohe AG Baltikumi müügijuht Alar Pihlak.

„Kindlasti leiab mõnes Eesti piirkonnas pudelivee tarbimiseks objektiivseid põhjuseid, olgu selleks kas või vee halb maitse või imelik lõhn. Teisalt aga on selge, et plastikpudelitesse pakitud vee joomiseks puudub tegelik vajadus, kuna ka ise saab kodus kraanivett lihtsal teel kvaliteetseks muuta. Selleks kasutatakse erinevaid filtreerimis- ja veepuhastuslahendusi.”

Alar Pihlaku sõnul alustas Grohe AG lisaks tavalistele köögisegistitele Eestis GROHE Blue® kaubamärgi all komplekslahenduse pakkumist, mis võimaldab segistist lasta sisuliselt parema kvaliteedi ja maitsega joogivett, kui seda on nimekate mineraalveetootjate pakutav pudelivesi. „Usutavasti aitab see uuenduslik samm muutaka tarbijate suhtumist ning kaotada eelarvamusi kraanivee joogikõlbulikkuse suhtes.
Kahtlemata on kraanivee tarbimine oluliselt taskukohasem ja keskkonnasõbralikum,” sõnas Alar Pihlak.

GROHE Blue® köögisegisti puhastab kraanivee mitmetasandilise peidetud filtri abil, eemaldades veest raskemetallid, lubja, kloori ja muud lisandid. Lisaks on GROHE Blue®-d võimalik reguleerida kohaliku vee kareduse järgi. Eraldi veekanalid tagavad, et filtreeritud vesi ei puutu kokku segisti metallosadega. Üks filter võimaldab puhastada 600 liitrit vett ning filtri vahetusvajadusest annab märku LED-indikaator. Lisaks sanitaartehnika müügiga tegelevate FEB-i ja ESPAK-i esindustele on nüüdsest GROHE Blue® jõudnud ka Eesti suurima kodumasinate- ja elektroonikaketi Euronics sortimenti.

Grohe AG on Euroopa suurim ja maailma juhtiv sanitaartehnika tootja, mille peakorter asub Saksamaal Hemeris. Üleilmalise sanitaartehnika ja -toodete kaubamärgina on Grohe kindlaks määranud kvaliteedi, tehnoloogia ja disaini standardid ning pakub parimaid veetehnoloogilisi lahendusi. Ettevõte pakub tööd ligemale 5000 inimesele üle maailma, neist 2300 töötab Saksamaal. Grohel on kokku kuus tehast, neist kolm Saksamaal ning ülejäänud vastavalt Portugalis, Tais ja Kanadas. Ettevõtte aastakäive ulatub miljardi euroni, sellest 82% moodustab läbimüük väljaspool Saksamaad.

Eestis tegutseb Grohe AG esindus alates aastast 1998.
Kirjuta kommentaar

KÜSITLUS
Kas sooviksite Ehitus24 näha ka Soome hankeid?
Jah
Ei
15.12.2017
Dividendide TOP: suurima ehitusfirma suurimale omanikule ligi 5 milj omanikutulu...
Kümme ettevõtjat teenis Eestis omanikutulu üle kahe miljoni euro, selgub täna avalikustatud Äripäeva dividendide TOPist. Edetabelis on reastatud üle 250 ettevõtja omanikutulu suuruse järgi, nende seas ka mitmed ehituses tegutsevad inimesed.
15.12.2017
TTÜ doktoritöö aitab ehitiste mõõdistamist täpsemaks muuta...
TTÜ ehituse ja arhitektuuri instituudis kaitses Tarvo Mill hiljuti doktoritööd laserskaneerimisest ehituskonstruktsioonide mõõdistamisel, suunaga laserskaneerimise mõõtemääramatuse ehk vahemiku, kus asub õige väärtus, hindamise metoodika välj
14.12.2017
Ehitusfirma, mis maksab palka üle 16 000 euro kuus...
Kõige kõrgemat töötasu maksev väikefirma on puitmaju püstitav Gare Building, mille kahe töötaja keskmine töötasu oli mullu 16 462 eurot kuus. Võrreldes 2015. aastaga langes selles ettevõttes töötasu mullu 14%, selgub Äripäeva koostatud vä
14.12.2017
Norrakad trumpavad eestlased üle: kerkib maailma kõrgeim puithoone...
Norra ettevõtete jõududega valmiv 81meetrine liimpuidust Mjøstårnet on Kodumaja ehitatud Treetist tervelt 30 meetrit kõrgem.
14.12.2017
Tehnikaülikool hakkab targa linna lahendusi arendama...
Tallinna Tehnikaülikool avab tuleval aastal kommunikatsioonitehnoloogia professuuri, kus teadlased ja tudengid hakkavad arendama asjade interneti ja targa linna tulevikulahendusi. Tegu on esimese omataolise õppevaldkonnaga Eestis, mille toel hakkavad s
14.12.2017
RKASi uus juht: arenduste tase on ühtlaselt kõrge...
Riigi Kinnisvara ASi nõukogu nimetas uueks ettevõtte juhiks Kati Kusmini, kes asus ametisse 4. detsembril. Uus juhatuse esimees toetab nn väärtuspõhiste hangete osakaalu suurendamise suunda ning kiidab ettevõtte senist kinnisvaraarendust.
14.12.2017
Rail Baltic Estonia sai uue juhi...
Alates 15. detsembrist asub Eestis Rail Baltica projekti elluviivat valdusettevõtet Rail Baltic Estonia OÜ juhtima Riia Sillave.
13.12.2017
Ardu-Võõbu maanteelõigu ehitavad GRK Infra ja Graniittirakennus...
Tallinna-Tartu maantee Ardu-Võõbu maanteelõigu ehitavad neljarealiseks GRK Infra ja Graniittirakennus 38,1 miljoni euro eest. Lepingu ettevõtetega sõlmib maanteeamet ettevõtetega neljapäeval.