est-lang eng-lang fin-lang Pühapäev, 16.12.2018 16:13 
VAATA UUDIST Uudiste arhiiv »
Pressiteade

01.02.2011
Pressiteade: Grohe tõi Eestis turule köögisegisti, millest saab paremat joogivett kui seda on pudelivesi

Maailma juhtiv sanitaartehnikatootja Grohe AG alustas Eesti turul köögisegisti GROHE Blue® müügiga, mille uuel tehnoloogial põhinev lahendus võimaldab segistist lasta parema kvaliteediga joogivett, kui seda on juhtivate mineraalveetootjate vesi. Uus lahendus aitab oluliselt säästa nii keskkonda kui ka tarbija rahakotti.

„Eesti elanik joob ligikaudu 35 liitrit pudelivett aastas, mis jääb küll oluliselt alla Euroopa keskmisele näitajale, kuid ületab pea kahekordselt näiteks Soome või Taani vastavat numbrit. Eestist väiksemad pudeliveetarbijad on näiteks ka Rootsi, Holland ja Ühendkuningriigid,” lausus Grohe AG Baltikumi müügijuht Alar Pihlak.

„Kindlasti leiab mõnes Eesti piirkonnas pudelivee tarbimiseks objektiivseid põhjuseid, olgu selleks kas või vee halb maitse või imelik lõhn. Teisalt aga on selge, et plastikpudelitesse pakitud vee joomiseks puudub tegelik vajadus, kuna ka ise saab kodus kraanivett lihtsal teel kvaliteetseks muuta. Selleks kasutatakse erinevaid filtreerimis- ja veepuhastuslahendusi.”

Alar Pihlaku sõnul alustas Grohe AG lisaks tavalistele köögisegistitele Eestis GROHE Blue® kaubamärgi all komplekslahenduse pakkumist, mis võimaldab segistist lasta sisuliselt parema kvaliteedi ja maitsega joogivett, kui seda on nimekate mineraalveetootjate pakutav pudelivesi. „Usutavasti aitab see uuenduslik samm muutaka tarbijate suhtumist ning kaotada eelarvamusi kraanivee joogikõlbulikkuse suhtes.
Kahtlemata on kraanivee tarbimine oluliselt taskukohasem ja keskkonnasõbralikum,” sõnas Alar Pihlak.

GROHE Blue® köögisegisti puhastab kraanivee mitmetasandilise peidetud filtri abil, eemaldades veest raskemetallid, lubja, kloori ja muud lisandid. Lisaks on GROHE Blue®-d võimalik reguleerida kohaliku vee kareduse järgi. Eraldi veekanalid tagavad, et filtreeritud vesi ei puutu kokku segisti metallosadega. Üks filter võimaldab puhastada 600 liitrit vett ning filtri vahetusvajadusest annab märku LED-indikaator. Lisaks sanitaartehnika müügiga tegelevate FEB-i ja ESPAK-i esindustele on nüüdsest GROHE Blue® jõudnud ka Eesti suurima kodumasinate- ja elektroonikaketi Euronics sortimenti.

Grohe AG on Euroopa suurim ja maailma juhtiv sanitaartehnika tootja, mille peakorter asub Saksamaal Hemeris. Üleilmalise sanitaartehnika ja -toodete kaubamärgina on Grohe kindlaks määranud kvaliteedi, tehnoloogia ja disaini standardid ning pakub parimaid veetehnoloogilisi lahendusi. Ettevõte pakub tööd ligemale 5000 inimesele üle maailma, neist 2300 töötab Saksamaal. Grohel on kokku kuus tehast, neist kolm Saksamaal ning ülejäänud vastavalt Portugalis, Tais ja Kanadas. Ettevõtte aastakäive ulatub miljardi euroni, sellest 82% moodustab läbimüük väljaspool Saksamaad.

Eestis tegutseb Grohe AG esindus alates aastast 1998.
Kirjuta kommentaar

KÜSITLUS
Kas sooviksite Ehitus24 näha ka Soome hankeid?
Jah
Ei
14.12.2018
Merko sai Tallinnalt 25miljonilise lepingu...
Merko Ehituse kontserni kuuluv Tallinna Teede AS sai Tallinnalt viieaastase lepingu.
14.12.2018
Arvo Pärdi keskuse teevad eriliseks loodus, asukoht ja inimesed...
Arvo Pärdi Keskuse rahvusvahelise ideekonkursi võitnud Hispaania arhitektuuribüroo Nieto Sobejano Arquitectose loodud õhuline ja orgaaniline disain oli parim, et väljendada keskuse eesmärki ja helilooja muusika hinge.
14.12.2018
Parimad noored müürsepad õpivad Tartus...
Eile lõppes Viljandi Kutseõppekeskuses müürseppade kutsemeistrivõistlus Jõulukellu 2018. Esikoha pälvisid Tartu Kutsehariduskeskuse õpilased Veiko Kook ja Kristo Kinks.
14.12.2018
Kuula: mis iseloomustab edukat ehitustööd?...
AS Ehitustrust juhatuse esimees Kaido Somelar räägib Tartu Ülikooli raamatukogu rekonstrueerimistööde ning Arvo Pärdi Keskuse ehitustööde näitel, mis iseloomustab ühte edukat ehitustööd.
14.12.2018
Nordecon ostab Ukraina kinnisvarafirma...
Nordecon ostab Ukraina sidusfirmas poole osalusest, mille järel saab Nordecon ettevõtte ainuomanikuks, selgub börsiteatest.
13.12.2018
Eestlased pistavad Zaha Hadidi arhitektidega rinda...
Ülemiste linnakusse rajatava koole, kodusid ja büroosid ühendava Valukoja kvartali tulevikukompleksi arhitektuurikonkursil pääses koos Londoni tippbürooga Zaha Hadid Architects finaali Eesti büroo 3+1 Arhitektid.
13.12.2018
Rävala puiestee läbimurdelt lammutatakse esimesed hooned...
Tallinna Kesklinna valitsus on teinud koos linnavaraametiga vajalikud eeltoimingud, et lähinädalatel saaks asuda lammutama varisemisohtlikke hooneid Rävala puiestee tulevaselt trassilt.
13.12.2018
Kevadel valmiv Kihnu päästehoone sai nurgakivi...
Siseministeeriumi varahaldusosakonna juhataja Raino Sepp, Riigi Kinnisvara AS kinnisvara arendus- ja ehitusdirektor Mihkel Mäger, Päästeameti Lääne päästekeskuse juht Heiki Soodla, Pärnu politseijaoskonna juht Andres Sinimeri, Kihnu vallavanem Ing