est-lang eng-lang fin-lang Reede, 22.06.2018 08:02
 
VAATA UUDIST Uudiste arhiiv »
Pressiteade

01.02.2011
Pressiteade: Grohe tõi Eestis turule köögisegisti, millest saab paremat joogivett kui seda on pudelivesi

Maailma juhtiv sanitaartehnikatootja Grohe AG alustas Eesti turul köögisegisti GROHE Blue® müügiga, mille uuel tehnoloogial põhinev lahendus võimaldab segistist lasta parema kvaliteediga joogivett, kui seda on juhtivate mineraalveetootjate vesi. Uus lahendus aitab oluliselt säästa nii keskkonda kui ka tarbija rahakotti.

„Eesti elanik joob ligikaudu 35 liitrit pudelivett aastas, mis jääb küll oluliselt alla Euroopa keskmisele näitajale, kuid ületab pea kahekordselt näiteks Soome või Taani vastavat numbrit. Eestist väiksemad pudeliveetarbijad on näiteks ka Rootsi, Holland ja Ühendkuningriigid,” lausus Grohe AG Baltikumi müügijuht Alar Pihlak.

„Kindlasti leiab mõnes Eesti piirkonnas pudelivee tarbimiseks objektiivseid põhjuseid, olgu selleks kas või vee halb maitse või imelik lõhn. Teisalt aga on selge, et plastikpudelitesse pakitud vee joomiseks puudub tegelik vajadus, kuna ka ise saab kodus kraanivett lihtsal teel kvaliteetseks muuta. Selleks kasutatakse erinevaid filtreerimis- ja veepuhastuslahendusi.”

Alar Pihlaku sõnul alustas Grohe AG lisaks tavalistele köögisegistitele Eestis GROHE Blue® kaubamärgi all komplekslahenduse pakkumist, mis võimaldab segistist lasta sisuliselt parema kvaliteedi ja maitsega joogivett, kui seda on nimekate mineraalveetootjate pakutav pudelivesi. „Usutavasti aitab see uuenduslik samm muutaka tarbijate suhtumist ning kaotada eelarvamusi kraanivee joogikõlbulikkuse suhtes.
Kahtlemata on kraanivee tarbimine oluliselt taskukohasem ja keskkonnasõbralikum,” sõnas Alar Pihlak.

GROHE Blue® köögisegisti puhastab kraanivee mitmetasandilise peidetud filtri abil, eemaldades veest raskemetallid, lubja, kloori ja muud lisandid. Lisaks on GROHE Blue®-d võimalik reguleerida kohaliku vee kareduse järgi. Eraldi veekanalid tagavad, et filtreeritud vesi ei puutu kokku segisti metallosadega. Üks filter võimaldab puhastada 600 liitrit vett ning filtri vahetusvajadusest annab märku LED-indikaator. Lisaks sanitaartehnika müügiga tegelevate FEB-i ja ESPAK-i esindustele on nüüdsest GROHE Blue® jõudnud ka Eesti suurima kodumasinate- ja elektroonikaketi Euronics sortimenti.

Grohe AG on Euroopa suurim ja maailma juhtiv sanitaartehnika tootja, mille peakorter asub Saksamaal Hemeris. Üleilmalise sanitaartehnika ja -toodete kaubamärgina on Grohe kindlaks määranud kvaliteedi, tehnoloogia ja disaini standardid ning pakub parimaid veetehnoloogilisi lahendusi. Ettevõte pakub tööd ligemale 5000 inimesele üle maailma, neist 2300 töötab Saksamaal. Grohel on kokku kuus tehast, neist kolm Saksamaal ning ülejäänud vastavalt Portugalis, Tais ja Kanadas. Ettevõtte aastakäive ulatub miljardi euroni, sellest 82% moodustab läbimüük väljaspool Saksamaad.

Eestis tegutseb Grohe AG esindus alates aastast 1998.
Kirjuta kommentaar

KÜSITLUS
Kas sooviksite Ehitus24 näha ka Soome hankeid?
Jah
Ei
21.06.2018
21.06.2018
Nordeconil valmis Rootsis eriline kortermaja Väsby Terrass...
Nordeconil valmis Stockholmi läänis asuv 8-korruseline kortermaja Väsby Terrass, milles on 59 suure rõdu või terrassiga 1-3toalist korterit. Upplands Väsby keskuses valminud hoone on Nordeconi kolmas projekt Rootsi turul, eelmisel aastal valmisid ko
21.06.2018
Jokk-(kaevandus)tiik tekitab ebavõrdset konkurentsi...
Keskkonnaministri mõne aasta tagune lubadus panna tiikide rajamise varjus kaevandamisele piir, ei takista praegu Harjumaa lõunaosas ASil Kiirkandur vähitiigi rajamist ning materjali müüki kõrvalasuvale maanteeameti objektile.
20.06.2018
Merko sõlmis üle 3 miljoni eurose lepingu...
Merko Ehitus sõlmis üle 3 miljoni euro suuruse lepingu Kadrioru Plaza raudbetoonkarkasside ehituseks, selgub börsiteatest.
20.06.2018
Sisearhitekt ei soovita kiiresti mööduvaid trende järgida...
Sisearhitekt Dina Gontsharova sisekujundusstuudiost D-Signe ei soovita inimestel oma kodu sisustamisel järgida kiiresti mööduvaid trende. Saates Eramaja ehitus toob Gontsharova lisaks välja, millises faasis tasub kaasata eramaja valmimisse sisearhitek
20.06.2018
Ülemiste Citys valmis lennujaamavaatega kõrghoone...
Ülemiste Citys tähistati täna uue 13-korruselise büroohoone valmimist aadressil Lõõtsa tn 12. Lennujaama naabruses paiknev 9000 m² büroopinnaga maja kannab asukohale sobivalt Eesti juurtega lennunduse edendaja Alexandre Liwentaali nime. Hoone aren
19.06.2018
Ettevõtja jäi süüdi altkäemaksu küsimises...
Ehitusfirmale E&G omanikujärelevalvet teinud ettevõtja Teet Järvet jäi riigikohtus süüdi altkäemaksu küsimises.
19.06.2018
Puitmaja ekspordi edulugu kestab...
"Äripäeva 8. juuni artiklis tõstatatud probleeme ei saa eitada ning Eesti puitmajatootjatel tuleb võidelda nii mõnegi raskusega, ent väide, et puitmajatootjate ekspordi edulool on kriips peal, on liialdus. Kindlasti peaks aga riik laiemalt puitmajat