est-lang eng-lang fin-lang Reede, 21.09.2018 21:37 
VAATA UUDIST Uudiste arhiiv »
Pressiteade

01.02.2011
Pressiteade: Grohe tõi Eestis turule köögisegisti, millest saab paremat joogivett kui seda on pudelivesi

Maailma juhtiv sanitaartehnikatootja Grohe AG alustas Eesti turul köögisegisti GROHE Blue® müügiga, mille uuel tehnoloogial põhinev lahendus võimaldab segistist lasta parema kvaliteediga joogivett, kui seda on juhtivate mineraalveetootjate vesi. Uus lahendus aitab oluliselt säästa nii keskkonda kui ka tarbija rahakotti.

„Eesti elanik joob ligikaudu 35 liitrit pudelivett aastas, mis jääb küll oluliselt alla Euroopa keskmisele näitajale, kuid ületab pea kahekordselt näiteks Soome või Taani vastavat numbrit. Eestist väiksemad pudeliveetarbijad on näiteks ka Rootsi, Holland ja Ühendkuningriigid,” lausus Grohe AG Baltikumi müügijuht Alar Pihlak.

„Kindlasti leiab mõnes Eesti piirkonnas pudelivee tarbimiseks objektiivseid põhjuseid, olgu selleks kas või vee halb maitse või imelik lõhn. Teisalt aga on selge, et plastikpudelitesse pakitud vee joomiseks puudub tegelik vajadus, kuna ka ise saab kodus kraanivett lihtsal teel kvaliteetseks muuta. Selleks kasutatakse erinevaid filtreerimis- ja veepuhastuslahendusi.”

Alar Pihlaku sõnul alustas Grohe AG lisaks tavalistele köögisegistitele Eestis GROHE Blue® kaubamärgi all komplekslahenduse pakkumist, mis võimaldab segistist lasta sisuliselt parema kvaliteedi ja maitsega joogivett, kui seda on nimekate mineraalveetootjate pakutav pudelivesi. „Usutavasti aitab see uuenduslik samm muutaka tarbijate suhtumist ning kaotada eelarvamusi kraanivee joogikõlbulikkuse suhtes.
Kahtlemata on kraanivee tarbimine oluliselt taskukohasem ja keskkonnasõbralikum,” sõnas Alar Pihlak.

GROHE Blue® köögisegisti puhastab kraanivee mitmetasandilise peidetud filtri abil, eemaldades veest raskemetallid, lubja, kloori ja muud lisandid. Lisaks on GROHE Blue®-d võimalik reguleerida kohaliku vee kareduse järgi. Eraldi veekanalid tagavad, et filtreeritud vesi ei puutu kokku segisti metallosadega. Üks filter võimaldab puhastada 600 liitrit vett ning filtri vahetusvajadusest annab märku LED-indikaator. Lisaks sanitaartehnika müügiga tegelevate FEB-i ja ESPAK-i esindustele on nüüdsest GROHE Blue® jõudnud ka Eesti suurima kodumasinate- ja elektroonikaketi Euronics sortimenti.

Grohe AG on Euroopa suurim ja maailma juhtiv sanitaartehnika tootja, mille peakorter asub Saksamaal Hemeris. Üleilmalise sanitaartehnika ja -toodete kaubamärgina on Grohe kindlaks määranud kvaliteedi, tehnoloogia ja disaini standardid ning pakub parimaid veetehnoloogilisi lahendusi. Ettevõte pakub tööd ligemale 5000 inimesele üle maailma, neist 2300 töötab Saksamaal. Grohel on kokku kuus tehast, neist kolm Saksamaal ning ülejäänud vastavalt Portugalis, Tais ja Kanadas. Ettevõtte aastakäive ulatub miljardi euroni, sellest 82% moodustab läbimüük väljaspool Saksamaad.

Eestis tegutseb Grohe AG esindus alates aastast 1998.
Kirjuta kommentaar

KÜSITLUS
Kas sooviksite Ehitus24 näha ka Soome hankeid?
Jah
Ei
21.09.2018
Fotod: IBISe hotell saavutas täiskõrguse...
Eelmisel reedel oli Hausers Grupil suur rõõm tänada ehitajaid ja projekti meeskonda tähistadesIBISe sarikapidu -- Eesti esimene IBIS hotell jõudis täiskõrgusesse. Sarikapärja tõid katuselt alla juhatuse liikmed Madis Mägi ja Janno Parik.
21.09.2018
Hortese uue aiakeskuse ehitab Mitt ja Perlebach...
EfTEN Real Estate Fund III ehitab Lasnamäele Tähesaju City-sse aia- ja kodukaupade müüja Hortese tarbeks uue aianduskeskuse. Ehituse peatöövõtjaks on Mitt & Perlebach ning keskus avab oma uksed 2019. aasta kevadel.
21.09.2018
EMT vana kontorimaja lammutatakse maha...
Täna algasid Tallinnas Valgel tänaval Telia ja algselt EMT endise peakontori lammutustööd. Tegu on esimese “moodsa aja” kontorihoonega, mis Eestis maha võetakse.
21.09.2018
Tulekul Taristuehituse konverents 2018...
Ehitusuudised.ee korraldab 31. oktoobril Öpiku konverentsikeskuses Taristuehituse konverentsi 2018 Konverentsile ootame kõiki, kes soovivad head ülevaadet arengutest, prognoosidest ja ootustest taristuehituse turul.
21.09.2018
Nordlin lammutab Tartu Variku koolimaja...
Variku kooli rekonstrueerimist alustati suve lõpul sellega külgnevast võimlast, mis on nüüdseks lammutatud. Praegu käivad hoonesisesed lammutustööd koolimajas sees. Koolimajast jäävad pärast lammutustööde lõppu alles ainult kandekarkass ning
20.09.2018
Hilinenud asfalditarne võib tuua TREV-2 le leppetrahvi...
Tallinna Gonsiori tänava remondiga tegelev TREV-2 Grupp ei saanud teisipäeval algama pidanud Gonsiori tänava asfalteerimistöid alustada materjalitarne hilinemise tõttu. Linn kaalub leppetrahvi rakendamist töövõtja suhtes.
20.09.2018
Kuula: mis tagab ehitusmaterjali tootjatele suurepärased tulemused?...
Äripäeva ehitusmaterjalide tootjate TOPi etteotsa jõudnud TMB juht Jaan Luts ja Taloti juht Rasmus Kurm rääkisid Äripäeva raadios otsustest, mis on taganud ettevõtetele suurepärased tulemused, kuidas eksporditurgudel läbi lüüa ja miks võõrt
20.09.2018
KredEx: võõrale turule ja kliendile raha ära kinkida pole eriti nutikas...
Müün kellelegi kauba maksetähtajaga 30 päeva ja vahepeal satub ettevõte makseraskustesse ning arve mittelaekumine tekitab minul omakorda tõsiseid probleeme. KredEx Krediidikindlustuse juhatuse liikme Mariko Rukholmi sõnul on nad selliseid müügiar