est-lang eng-lang fin-lang Neljapäev, 22.03.2018 11:41
 
VAATA UUDIST Uudiste arhiiv »
Pressiteade

01.02.2011
Pressiteade: Grohe tõi Eestis turule köögisegisti, millest saab paremat joogivett kui seda on pudelivesi

Maailma juhtiv sanitaartehnikatootja Grohe AG alustas Eesti turul köögisegisti GROHE Blue® müügiga, mille uuel tehnoloogial põhinev lahendus võimaldab segistist lasta parema kvaliteediga joogivett, kui seda on juhtivate mineraalveetootjate vesi. Uus lahendus aitab oluliselt säästa nii keskkonda kui ka tarbija rahakotti.

„Eesti elanik joob ligikaudu 35 liitrit pudelivett aastas, mis jääb küll oluliselt alla Euroopa keskmisele näitajale, kuid ületab pea kahekordselt näiteks Soome või Taani vastavat numbrit. Eestist väiksemad pudeliveetarbijad on näiteks ka Rootsi, Holland ja Ühendkuningriigid,” lausus Grohe AG Baltikumi müügijuht Alar Pihlak.

„Kindlasti leiab mõnes Eesti piirkonnas pudelivee tarbimiseks objektiivseid põhjuseid, olgu selleks kas või vee halb maitse või imelik lõhn. Teisalt aga on selge, et plastikpudelitesse pakitud vee joomiseks puudub tegelik vajadus, kuna ka ise saab kodus kraanivett lihtsal teel kvaliteetseks muuta. Selleks kasutatakse erinevaid filtreerimis- ja veepuhastuslahendusi.”

Alar Pihlaku sõnul alustas Grohe AG lisaks tavalistele köögisegistitele Eestis GROHE Blue® kaubamärgi all komplekslahenduse pakkumist, mis võimaldab segistist lasta sisuliselt parema kvaliteedi ja maitsega joogivett, kui seda on nimekate mineraalveetootjate pakutav pudelivesi. „Usutavasti aitab see uuenduslik samm muutaka tarbijate suhtumist ning kaotada eelarvamusi kraanivee joogikõlbulikkuse suhtes.
Kahtlemata on kraanivee tarbimine oluliselt taskukohasem ja keskkonnasõbralikum,” sõnas Alar Pihlak.

GROHE Blue® köögisegisti puhastab kraanivee mitmetasandilise peidetud filtri abil, eemaldades veest raskemetallid, lubja, kloori ja muud lisandid. Lisaks on GROHE Blue®-d võimalik reguleerida kohaliku vee kareduse järgi. Eraldi veekanalid tagavad, et filtreeritud vesi ei puutu kokku segisti metallosadega. Üks filter võimaldab puhastada 600 liitrit vett ning filtri vahetusvajadusest annab märku LED-indikaator. Lisaks sanitaartehnika müügiga tegelevate FEB-i ja ESPAK-i esindustele on nüüdsest GROHE Blue® jõudnud ka Eesti suurima kodumasinate- ja elektroonikaketi Euronics sortimenti.

Grohe AG on Euroopa suurim ja maailma juhtiv sanitaartehnika tootja, mille peakorter asub Saksamaal Hemeris. Üleilmalise sanitaartehnika ja -toodete kaubamärgina on Grohe kindlaks määranud kvaliteedi, tehnoloogia ja disaini standardid ning pakub parimaid veetehnoloogilisi lahendusi. Ettevõte pakub tööd ligemale 5000 inimesele üle maailma, neist 2300 töötab Saksamaal. Grohel on kokku kuus tehast, neist kolm Saksamaal ning ülejäänud vastavalt Portugalis, Tais ja Kanadas. Ettevõtte aastakäive ulatub miljardi euroni, sellest 82% moodustab läbimüük väljaspool Saksamaad.

Eestis tegutseb Grohe AG esindus alates aastast 1998.
Kirjuta kommentaar

KÜSITLUS
Kas sooviksite Ehitus24 näha ka Soome hankeid?
Jah
Ei
22.03.2018
Tõendatavad kutseoskused muutuvad ehituses järjest olulisemaks...
“Vahel on kuidagi mõistetamatu, et meil rabeled nahast välja ja ikka asjad ei õnnestu tähtaegselt, samas mujal on justkui ajal teine mõõde,” imestab projektijuhtimise ja juhtimise arendamisega üle 20 aasta tegelenud Tiit Valm.
21.03.2018
Eloide ja morlokite tagasitulek...
Kas tulevikus on inimkond jaotunud kaheks: ühed kõrgeltharitud ja “positiivsed” eloid, kellele vastanduvad musta töö tegijad, vaimselt degenereerunud morlokid, küsib erilehe Ehitus toimetaja Lauri Leet märtsi kuukirjas.
21.03.2018
Targad lahendused aitavad kompenseerida odava tööjõu puudust...
Digitaalehituse klastri ja kinnisvaraettevõte Kapitel juhatuse liige Indrek Moorats võrdles parimaid globaalseid arenguid ehituse digitaliseerimisel Eestis tehtud edusammudega. Väljakutse on, kuidas odava tööjõu teadmistepuudust kompenseerida tarkad
21.03.2018
„Kalevipojad“ dikteerivad kinnisvarahindu ...
Aasta jooksul on ehitushinnad kasvanud 20 protsendi võrra. Kurioossel moel on oluliseks hinnatõusu tagant tõukajaks Soomest naasvad ehitustöölised, kes dikteerivad kohalikele ehitajatele, millise palga eest on nad nõus kodumaal töötama, väidab Pi
20.03.2018
Tulekul Kinnisvara­arenduse konverents 2018...
Tänavu 18. aprillil teistkordselt toimuval kinnisvaraarenduse konverentsil anname ülevaate arendusturul toimuvast ja toome kuulajateni oluliste kinnisvaraarenduste tulevikuperspektiivid. Räägime hetkel töös olevate mastaapsete arendusprojektide kuju
20.03.2018
Vaata Linnateatri arhitektuurikonkursi võidutöid...
Linnateatri uue maja ja sisehoovi arhitektuurivõistluse tulemused. Konkursi võitis AB Salto ideekavand pealkirjaga Paviljon. Lisaks võidutööle otsustas žürii välja anda teise ja kolmanda koha auhinnad ning kaks eriauhinda.
20.03.2018
Fotod: Linnateatri arhitektuurikonkursi pani kinni Salto...
Täna kuulutati Tallinna Linnateatri fuajees välja Linnateatri uue maja ja sisehoovi arhitektuurivõistluse tulemused. Konkursi võitis ideekavand pealkirjaga Paviljon, mille autorid on Maarja Kask, Ralf Lõoke, Märten Peterson ja Martin McLean arhitekt
20.03.2018
RB Raili tehniliseks juhiks nimetati Mart Nielsen...
Alates 19. aprillist asub RB Rail ASi tehnilise juhi ja juhatuse liikme ametikohal tööle Mart Nielsen. Nielsen on kaheksas eestlane, kes RB Rail ASi meeskonnaga on liitunud.