est-lang eng-lang fin-lang Laupäev, 07.12.2019 21:18 
FIRMAD JA TEENUSED » Aia ehitus » GoldenJob OÜ
Äriregistri kood11532059
AadressAkadeemia tee 16-54, Tallinn, 12611
Mobiil56919075
Emailquality.price@yahoo.com
Kodulehthttp://www.goldenjob.ee
Märksõnad
Maalritööd(ka tapetseerimine), parketitööd(laminaat-, naturaalparkett), puidutööd(sisesaunad, trepid, põrandad), renov.tööd(uksed, aknad, trepid), plaatimistööd(ka basseinid, trepid), korterite sisekujunduslahendused, välisaunade ehitus(viimistletud puit, palk), aiamajade ehitus(viimistletud puit), õuekiikede ehitus(võrkkiiged, puitkiiged), väliköökide ehitus(puit, paekivi, maakivi), terrasside ehitus(puit, paekivi), laste mänguväljakute ehitus(puit, metall), aedade ehitus(puidust, paekivist, maakivist), vormikivide paigaldus(uni-, talu-,küla-, mõisakivi), haljastus(krundi korraldamine-üldmulje loomine), prügikonteineritele aedikute ehitus(puidust,metallist), järelkoristus(nt. suuremad ehitusobjektid), välibasseinide ja purskkaevude rajamine(keraamilise plaadi ja maakivi, paekivi viimistlusega)
TutvustusGoldenJob OÜ on erakapitalile rajatud ettevõte, mis on asutatud 2008 aastal, ideega tulla ise kliendi juurde ja olla esirinnas kindlalt kvaliteedi, mitte kvantiteediga.

Firma asutaja ja töötajad omavad põhjalikku ja pikaajalist kogemust ehitus-siseviimistluses ja hoonete ehituses ning renoveerimises. Uue suunana anname endast kõik, et ka eramukruntide pisihaljastusega silma paista.

Lisaks ehitame saunasid, aiamaju, õuekiikesid, välikööke(ka maakivist), paekivipõhjalisi terrasse, laste mänguväljakuid, prügikonteineritele aedikuid ning aitame ka korterite, eramute sisekujundusel.

Töid teostame nii Eestis kui ka skandinaaviamaades.
KÜSITLUS
Kas sooviksite Ehitus24 näha ka Soome hankeid?
Jah
Ei
06.12.2019
TOP10: Eesti kõige siledamad tänavu ehitatud teed ...
Eesti suurim teedeala ekspertiisibüroo, riigiettevõte AS Teede Tehnokeskus kuulutas selle aasta teekvaliteedi mõõtmiste põhjal “Tasane tee 2019” auhinna võitjaks TREV-2 Grupi poolt rekonstrueeritud Tuudi-Ridase teelõigu Risti
06.12.2019
Galerii: vaata pilte Eesti Ehituskonverentsilt 2019 ...
Möödunud nädalal toimus Noblessneri kvartalis asuvas Proto avastustehases 21. Eesti Ehituskonverents, kus vaatlesime, millistes suundades näevad edukad ettevõtjad ehitussektorit lähitulevikus arenemas.
06.12.2019
Pertens ja Vink avameelselt kuldsetest käeraudadest ...
Paljude ametist lahkunud tippjuhtide käsi on hõõrunud kuldsed käerauad ehk lepingutingimus, mis keelab mõnda aega samas valdkonnas tegutseda. “Järelemõtlemise periood. Sõidad endiselt firma autoga, saad palka, otsesed kohustused
06.12.2019
Tõsta betoonitööde ja põrandakütte paigaldamise efektiivsust uue TJEP armatuurisidujaga ...
Võrreldes füüsiliselt koormava, monotoonse ja aeganõudva käsitsi sidumisega suurendab armatuurisiduja TJEP EP40 tootlikkust märkimisväärselt armeerimisel ja põrandakütte torude paigaldamisel.
06.12.2019
Riigikontroll: Rail Baltic läheb kallimaks ja ei saa õigeks ajaks valmis ...
Riigikontrolli värske audit näitab, et Rail Balticu raudteeprojekti puhul on tekkinud tegevuste elluviimisel, sealhulgas Eesti vastutada olevas osas, hilinemisi ja osa tegevuste maksumuse prognoosid on suurenenud. Näiteks Pärnu ja Ül
06.12.2019
Balticconnectori täitmisega tekkis Eesti ja Soome vahele gaasiühendus ...
Tänaseks on Eesti-Soome gaasiühenduse merealune osa täidetud maagaasiga, mille tulemusel on esmakordselt ajaloos kahe riigi gaasisüsteemid omavahel ühendatud ja olemas võimalus gaasi kahesuunaliseks transpordiks.
05.12.2019
Korstnapühkija töö uus reaalsus: konsultatsioonid veebi vahendusel ...
Ilmselt on korstnapühkija amet üks neist, mida kaasaegsed IT-uuendused veel mõnda aega väga ei puuduta. Järgmisel aastal tekib küll kohustus täita korstnapühkimise akt selleks ettenähtud online toimivas registris ning paberaktid
05.12.2019
Konkursi Särav Tudengimõte 2019 parima ehituse kategooria essee kirjutas Anne-Mary Läll ...
Esseekonkursi Särav Tudengimõte 2019 parima ehituse kategooria töö kirjutas TalTechi üliõpilane Anne-Mary Läll, keda autasustati 4. detsembril Eesti Ehituskonverentsil.